Bendradarbiavimas

Tapkite mūsų partneriais ir bendradarbiaukite su mumis

Natūralūs, sveiki, nekepti desertai kavinėms ir restoranams, tai naujovė, kuri sudomins Jūsų svečius, kurie mėgsta sveiką mitybą.

Taip pat mūsų gardėsiai be pridėtinio cukraus, kiaušinių, pieno, glitimo tiks tiems, kas maitinasi sveikai, turi alergijas ar diabetą. Pardavinėdami mūsų skanėstus Jūs galėsite pasiūlyti sveikus skanumynus tiems klientams, kuriems kitos maitinimo įstaigos negali nieko pasiūlyti arba siūlo mažą asortimentą. 

Mes naudojame daug uogų ir riešutų tam, kad mūsų skanėstai savo skoniu nieko nenusileistų įprastiems desertams, o galbūt net kartais juos pranoktų. Taip pat nenaudojame įprastai tokiuose saldėsiuose aptinkamo standiklio Agar, nes norime perduoti kuo ryškesnį sudedamųjų dalių skonį. 

Mūsų sveiki desertai taip pat išsiskiria savo įšvaižda dažnai lenkdami įprastų desertų estetiką. Tokie sveiki desertai sudomins ne tik sveikuolius ir sveikos mitybos mėgėjas(-us), bet ir tuos, kurie mėgsta naujoves. 

Svarbiausia, kad šie sveiki desertai savo skoniu primena, o dažnai net ir lenkia įprastus desertus. Tai skanūs tortai ir pyragaičiai, kurie neleis Jūsų kavinių ar restoranų lankytojus graužtis dėl suvalgytų desertų. 

Visada galime pasiūlyti patrauklias kainas savo partneriams. 

Close Menu